СПІВПРАЦЯ З БЛАГОДІЙНИМ ФОНДОМ «БЕРЕМИЦЬКЕ БІОСФЕРА»

Ми відкриті для нових ідей та пропозицій, і готові розглянути різні умови співпраці з благодійними організаціями, фондами, компаніями, юридичними та фізичними особами.

Ми вдячні всім організаціям, фондам, установам, які надавали нам всебічну підтримку, і з якими у нас досі триває кооперація і співпраця.

Ми залюбки і надалі братимемо участь у спільних проектах, акціях і заходах. На нашому рахунку партнерство з унікальними міжнародними фондами та національними парками, але настав час розширювати співпрацю з благодійними організаціями, компаніями і приватними особами, адже ми хочемо здійснити глобальні цілі, допомога в досягненні яких нам не завадить.

Тому, ми хочемо запросити всіх бажаючих до взаємодії. Спільними зусиллями ми зможемо реалізувати більше проектів, швидше поліпшити екологічну ситуацію в Україні і змінити ставлення суспільства до навколишнього середовища.

Давайте разом збережемо природу для майбутніх поколінь

співпраця

Останні новини

14/04/2021

Світ завжди відкритий для нас: результати Конференції

Хочемо поділитися результатами Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Напрямки та перспективи розвитку Парку природи «Беремицьке»», що відбулась...
6/11/2020

Яблуневий сад в Беремицькому

Протягом багатьох років наш фонд веде активну діяльність щодо природних екосистем, які зазнали негативного впливу...
3/08/2020

Беремицьке минуле та сучасне

Rewilding (з англійської «re» – назад, «wild» – дикість) – це ідеологія, яка  передбачає повернення...
Scroll Up