Наші Партнери

img1
Rewilding Europe – неприбуткова організація, що займається відновленням природних ландшафтів у Нідерландах та інших країнах Європи. Веде діяльність зі створення European Rewilding Network – мережі природоохоронних територій, учасники якої обмінюються досвідом та напрацюваннями в природоохоронній сфері, та мають доступ до Європейського банку дикої природи.
img1
Екопарк «Картал» був створений в 2017 році Орлівською сільською радою у співпраці з ГО «Центр регіональних досліджень» за сприянням Національного екологічного центру України. Мета – популяризація ідеї збереження і відновлення водно-болотного угіддя міжнародного значення «Озеро Картал», та комплексного використання його ресурсів для сталого розвитку громади с. Орлівка.
img1
ARK Nature – новаторська організація, що займається відновленням природних комплексів Нідерландів та інших європейських країн. Консультує та ділиться досвідом з відновлення природних комплексів та екологічної сукцесії. ARK Nature є одним із партнерів-засновників Rewilding Europe.
img1
Розточанський Національний парк – національний парк в Польщі, розташований в Розточчі Люблянської губернії. Символом парку є польський кінь, який розводиться там для подальшої реінтродукції з 1972 року.
img1
Hortobágy – національний парк, що є найбільшою і найстарішою природоохоронною територією в Угорщині. У 1999 році включений до Списку об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в Європі. Парк є історичним місцем проживання диких буйволів та коней, а також місцем в Європі, де спостерігається найбільше передміграційне скупчення сірих журавлів.
img6
Національний природний Парк «Голосіївський» розташований в межах Голосіївського району Києва. Він є єдиним в Україні та одним з кількох у світі національних парків, розташованих в межах мегаполісів.
img7
«Крила Птаха» – громадська екологічна організація з міста Буча Київської області, що спеціалізується на лікуванні, реабілітації та реінтродукції диких птахів, а також проведенні просвітницької роботи серед молоді.
img1
Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова — вищий навчальний заклад IV рівня акредитації в Україні, є активним суб’єктом європейського освітнього простору. Університет є індивідуальним членом Європейської Асоціації університетів, Міжнародної Асоціації університетів, Євроазійської Асоціації університетів.
img8
Національний ботанічний сад імені Миколи Гришка НАН України – науково-дослідна установа для проектування і створення нових ботанічних садів і парків. За різноманітністю колекцій живих рослин, масштабами території та рівнем наукових досліджень займає одне з провідних місць серед ботанічних садів Європи.
img1
Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка — вищий навчальний заклад в Україні, осередок вищої педагогічної освіти на північному Лівобережжі. Є найстарішим вищим навчальним закладом Чернігівщини.
img1
Зелені Шляхи України – громадська ініціатива, діяльність якої направлена на розвиток туристичного потенціалу територій та мереж туристичних шляхів. Фокусом уваги є зелений туризм в широкому контексті – екологічний, пригодницький, активний, сільський, етнокультурний та інші нішеві види.
img1
Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» – неприбутковий вищий навчальний заклад недержавної форми власності. Університет «Україна» слугує осередком розвитку спорту, волонтерського та скаутського молодіжного руху.

Давайте разом збережемо природу для майбутніх поколінь

співпраця

Останні новини

14/04/2021

Світ завжди відкритий для нас: результати Конференції

Хочемо поділитися результатами Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Напрямки та перспективи розвитку Парку природи «Беремицьке»», що відбулась...
6/11/2020

Яблуневий сад в Беремицькому

Протягом багатьох років наш фонд веде активну діяльність щодо природних екосистем, які зазнали негативного впливу...
3/08/2020

Беремицьке минуле та сучасне

Rewilding (з англійської «re» – назад, «wild» – дикість) – це ідеологія, яка  передбачає повернення...
Scroll Up