Посадка дерев у Парку природи “Беремицьке”

8/02/2019

Проект посадки дерев здійснюється Благодійним Фондом «Беремицьке Біосфера» в рамках відновлення мозаїчних екосистем Подесіння на території Парку природи «Беремицьке». Проект розпочато згідно місії Rewilding Europe по відродженню Європейських природних комплексів.

В рамках проекту передбачено висадку аборигенних видів флори на біотопах, розташованих в Парку природи «Беремицьке» на місцях колишніх вирубок лісу та зростання інвазійних видів, що були інтродуковані в результаті антропогенного впливу, з метою відновлення природного біорізноманіття регіону.


НАВІЩО МИ ЦЕ РОБИМО?

Відновлення флористичного різноманіття та мозаїчного ландшафту дасть змогу збільшити видовий склад фауни та відновити біорізноманіття регіону. Це створить умови для сталого розвитку регіону, дасть змогу науковцям проводити дослідження та вивчати природу, а також дасть поштовх для розвитку зеленого туризму. Як результат, Чернігівська область та Україна загалом, отримуватиме якісно нові екосистемні послуги.

НАВІЩО МИ ЦЕ РОБИМО?

ЯКИМ БУДЕ РЕЗУЛЬТАТ ПРОЕКТУ?

В рамках даного проекту Благодійний Фонд «Беремицьке Біосфера» розраховує, що поетапна посадка рослин сприятиме екологічній сукцесії та збільшенню видового складу флори не тільки на території Парку природи «Беремицьке», але й в навколишніх біотопах. В сукупності з природним випасом це дасть змогу створити біоценози, максимально наближені до тих, які були в даному регіоні до антропогенного впливу.

ЯКИМ БУДЕ РЕЗУЛЬТАТ ПРОЕКТУ ?

ЧОМУ ЦЕ МОЖЕ БУТИ ВАМ ЦІКАВО?

У вас буде можливість прийняти участь у відновленні природних комплексів Чернігівського Полісся, та разом з нами вплинути на пом’якшення кліматичних змін на планеті. Для юридичних осіб це також чудова можливість реалізовувати концепцію корпоративної соціальної відповідальності та проводити тімбілдінги на чистому повітрі. Для найбільш активних учасників Парк природи «Беремицьке» гарантує всебічне висвітлення вашої участі в проекті, а також встановлення іменних інформаційних табличок в тих місцях, де була здійснена посадка рослин.

ЧОМУ ЦЕ МОЖЕ БУТИ ВАМ ЦІКАВО?

ЩО НЕОБХІДНО ЗРОБИТИ, ЩОБ ДОЛУЧИТИСЬ ДО ПРОЕКТУ?

Якщо участь в даному проекті зацікавила вас, ви можете зв’язатись з нами будь -яким зручним для вас способом, які перераховані на сторінці Контакти. Благодійний Фонд «Беремицьке Біосфера» проконсультує по посадковому матеріалу і підбере зручну для вас форму співпраці, в залежності від ваших побажань та можливостей.
Ви зможете самі посадити привезені вами саджанці, передати саджанці для висадки працівниками парку, профінансувати закупку та висадку саджанців чи долучитись до планових посадкових робіт парку.

ЩО НЕОБХІДНО ЗРОБИТИ, ЩОБ ДОЛУЧИТИСЬ ДО ПРОЕКТУ?

Відновимо флористичне різноманіття навколишнього середовища!

Долучайтесь

ДО ПРОЕКТУ ДОЛУЧИЛИСЬ:

Давайте разом збережемо природу для майбутніх поколінь

співпраця

Останні новини

14/04/2021

Світ завжди відкритий для нас: результати Конференції

Хочемо поділитися результатами Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Напрямки та перспективи розвитку Парку природи «Беремицьке»», що відбулась...
6/11/2020

Яблуневий сад в Беремицькому

Протягом багатьох років наш фонд веде активну діяльність щодо природних екосистем, які зазнали негативного впливу...
3/08/2020

Беремицьке минуле та сучасне

Rewilding (з англійської «re» – назад, «wild» – дикість) – це ідеологія, яка  передбачає повернення...
Scroll Up