EuroBirdwatch19 в Парку природи «Беремицьке»

2/08/2019

В умовах змін клімату одним з найбільш вразливих видів є представники орнітофауни, а особливо ті, що ведуть мігруючий спосіб життя. Саме тому працівники «Беремицьке Біосфера» разом з Парком природи «Беремицьке» приділяють особливу увагу охороні даних вразливих видів і популяризації гармонічного співіснування людини та птаха.

В 2019 році в рамках реалізації проекту Лісова школа спільно з нашими партнерами з «Українського товариства охорони птахів» нам вдалось провести акцію «Spring alive» для учнів шкіл Остерської територіальної громади.

13-14 липня на території Парку природи «Беремицьке» разом з учнями та випускниками курсу BirdID було проведено орнітологічний облік, під час якого було нараховано 83 вида птахів, серед яких 6 занесені до Червоної книги України. У заході прийняли участь 28 активних бірдвочерів, знімальна група телеканалу UATV, 3 сови та 2 боривітри, що були випущені на волю після реабілітації.

Враховуючи суспільний інтерес та важливість подібних заходів, ми хочемо анонсувати проведення щорічного міжнародного заходу «Eurobirdwach day» в рамках проекту Birdwaching в Парку природи “Беремицьке”, що буде проведено спільно з «Українським товариством охорони птахів» 6 жовтня.  Бажаючі долучитись до організації заходу можуть надсилати свої пропозиції  на пошту: beremytske.park@gmail.com .

Про деталі заходу ви можете дізнатись згодом на сайті bbco.com.ua або на нашій сторінці в Facebook. Слідкуйте за анонсами!

Давайте разом збережемо природу для майбутніх поколінь

співпраця

Останні новини

14/04/2021

Світ завжди відкритий для нас: результати Конференції

Хочемо поділитися результатами Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Напрямки та перспективи розвитку Парку природи «Беремицьке»», що відбулась...
6/11/2020

Яблуневий сад в Беремицькому

Протягом багатьох років наш фонд веде активну діяльність щодо природних екосистем, які зазнали негативного впливу...
3/08/2020

Беремицьке минуле та сучасне

Rewilding (з англійської «re» – назад, «wild» – дикість) – це ідеологія, яка  передбачає повернення...
Scroll Up