Посадка дерев Благодійним фондом «Беремицьке Біосфера»

15/03/2019

Українське Полісся – чарівний край, який, завдяки різноманітності ландшафтів, своєрідності геологічної будови, великій кількості рік та озер, багатству флори та фауни по праву може вважатися перлиною України.

Та в результаті антропогенного впливу, видовий склад флори, що проростає на  біотопах Полісся, суттєво скоротився. Особливо це стосується територій, які не входили до складу об’єктів ПЗФ. Саме на цих територіях аборигенні види рослинних угрупувань, що формувались століттями шляхом природної сукцесії, були або вирубані, або замінені технічними монокультурами.

Благодійна організація «Благодійний фонд «Беремицьке Біосфера» має на меті відновити флористичне різноманіття на території Парку природи «Беремицьке» шляхом реінтродукції тих видів рослин, які втратили свою нішу в деревостої лісу.

Весною 2019 року Фонд планує здійснити посадку близько 1000 одиниць посадкового матеріалу, що представлений понад 30 видами рослин. В першу чергу будуть проводитись посадкові роботи на територіях, де раніше здійснювались вирубки лісу, проводились санітарні рубки, розчищались території від інвазійних видів. Та найголовніше – буде проводитись висадка рослин для створення підліску, який має величезне значення для фауни та орнітофауни.

Ми будемо раді всім свідомим організаціям, які долучатимуться до нашої мети і допомагатимуть нам створити парк, який вражатиме розмаїттям ландшафтів, флори та фауни. В нагоді стане будь-яка допомога – фінансова чи безпосередньо фізична.

Більш детально про мету проекту ви можете дізнатися тут.

Давайте разом збережемо природу для майбутніх поколінь

співпраця

Останні новини

14/04/2021

Світ завжди відкритий для нас: результати Конференції

Хочемо поділитися результатами Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Напрямки та перспективи розвитку Парку природи «Беремицьке»», що відбулась...
6/11/2020

Яблуневий сад в Беремицькому

Протягом багатьох років наш фонд веде активну діяльність щодо природних екосистем, які зазнали негативного впливу...
3/08/2020

Беремицьке минуле та сучасне

Rewilding (з англійської «re» – назад, «wild» – дикість) – це ідеологія, яка  передбачає повернення...
Scroll Up