Всесвітній день вторинної переробки. Важливість рециклінгу

15/11/2018

Щороку 15 листопада в більшості країн відзначається Всесвітній день вторинної переробки. Основною метою впровадження свята є привернення уваги до проблеми рециклінгу, а також боротьба з забрудненням навколишнього середовища.

Історія свята

День вторинної переробки – молоде свято, йому всього 21 рік. Його історія починалася в Америці з іншого свята – America Recycles Day. За допомогою такого невеликого торжества американські екологи хотіли віддячити людям, які здають відходи на переробку. Згодом свято стало популярним не тільки в Штатах, але і в інших країнах.

Важливість рециклінгу

Більшість природних ресурсів на Землі мають певну кількість запасів. Відповідно, їх нераціональне використання призводить до їх виснаження. Цю проблему може вирішити саме рециклінг. Переробка вже використаної сировини і її подальше застосування значно економить природні ресурси.

Важливою проблемою є величезне скупчення сміття, яке вважається однією з основних причин виникнення парникового ефекту. Крім того, більшість наших відходів розкладається на сміттєвих полігонах століттями, виділяючи при цьому небезпечні мікроелементи.

І якщо в країнах Європи боротьба зі сміттєвими звалищами триває вже давно, то Україна поки не може похвалитися якимись результатами. Наше сміття так і продовжує зберігатися на звалищах або спалюватися, що негативно впливає на екологію країни. Робота з населенням проводиться не на належному рівні, так як до сих пір ми не можемо привчитися до сортування відходів і його здачі в пункти прийому сировини.

Як видно, боротьба з забрудненням навколишнього середовища – необхідність і обов’язок сучасного суспільства. І ми дуже сподіваємося, що такі свята як Всесвітній день вторинної переробки привернуть увагу людей до вирішення цієї проблеми.

Давайте разом збережемо природу для майбутніх поколінь

співпраця

Останні новини

14/04/2021

Світ завжди відкритий для нас: результати Конференції

Хочемо поділитися результатами Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Напрямки та перспективи розвитку Парку природи «Беремицьке»», що відбулась...
6/11/2020

Яблуневий сад в Беремицькому

Протягом багатьох років наш фонд веде активну діяльність щодо природних екосистем, які зазнали негативного впливу...
3/08/2020

Беремицьке минуле та сучасне

Rewilding (з англійської «re» – назад, «wild» – дикість) – це ідеологія, яка  передбачає повернення...
Scroll Up