Історико – культурна спадщина, як ресурс туристичної привабливості: досвід, практики, інновації

7/02/2020

Протягом тисячоліть природа, що оточувала людей надихала їх на створення художніх витворів, стимулювала до розвитку архітектури та прикладного мистецтва, мала значний вплив на релігійні та філософські погляди. Рослинний та зооморфний орнамент були провідними в мистецтві починаючи від стоянок первісних людей епохи палеоліту  до сьогодення.

Одним з напрямків діяльності «Беремицьке-Біосфера» є розвиток стійкого туризму, як одного з головних напрямків рекреації. Саме тому спільно з Департаментом культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА на території Парку природи «Беремицьке» було ініційовано проведення міжнародної туристичної конференції  «Історико – культурна спадщина, як ресурс туристичної привабливості: досвід, практики, інновації», що відбудеться 18 березня, і розпочне туристичний сезон Чернігівщини. Учасниками конференції стануть гості з 7 областей України та з Республіки Білорусь. Планується обговорення питань, що стосуються стратегії розвитку туризму в області, поглиблення міжнародних зв’язків та реалізація транскордонних ініціатив, а також будуть представлені нові туристичні маршрути та атракції.

По результатам конференції очікується досягнення ряду домовленостей, спрямованих на міжрегіональну та міжнародну співпрацю в галузі туризму та збереження природної та історико-культурної спадщини.

Давайте разом збережемо природу для майбутніх поколінь

співпраця

Останні новини

14/04/2021

Світ завжди відкритий для нас: результати Конференції

Хочемо поділитися результатами Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Напрямки та перспективи розвитку Парку природи «Беремицьке»», що відбулась...
6/11/2020

Яблуневий сад в Беремицькому

Протягом багатьох років наш фонд веде активну діяльність щодо природних екосистем, які зазнали негативного впливу...
3/08/2020

Беремицьке минуле та сучасне

Rewilding (з англійської «re» – назад, «wild» – дикість) – це ідеологія, яка  передбачає повернення...
Scroll Up