Проекти фонду в 2020 році

4/03/2020

В 2020 році «Беремицьке Біосфера» продовжує діяльність по всім проектам анонсованим у 2019році та розглядає можливу участь в нових заходах пов’язаних з  природничою та культурною спадщиною, сталим розвитком та кліматичною освітою.

Основною подією  минулого року стало повернення в Україну туроподібної худоби Хека та проведення освітньої виставки «Прадавній тур. Минуле та сучасне. За зиму тварини акліматизувались на території Парку природи «Беремицьке» , а в стаді з’явилося поповнення. В 2020 році в планах фонду повернення та заселення ряду тварин на територію парку для формування голоценового фауністичного комплексу.

18 березня в рамках діяльності проекту Чернігівське Полісся за сприяння  Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації відбудеться відкриття туристичного сезону Чернігівської області. Ця подія пройде в рамках проведення міжнародної конференції з розвитку туризму «Історично – культурна спадщина як ресурс туристичної привабливості регіону: досвід, практики, інновації».

В 2020 році особливий акцент серед проектів фонду буде приділено фестивальній діяльності. 02-03 травня відбудеться Історичний фестиваль “Вовча гора”, спрямований на збереження та популяризацію культурної спадщини та історичного надбання народів Європи в Х-ХІІ столітті.

А вже 23-24 травня відбудеться перший фестиваль в рамках проекту Birdwaching в Парку природи «Беремицьке» під назвою «Кулик», що спрямований на популяризацію стійкого туризму та приділення уваги до вразливих та мігруючих видів орнітофауни Полісся. Даний фестиваль пройде за принципом: «від молоді до науківця»,як частина проекту фонду Лісова школа, який традиційно реалізовується за активної участі «Клубу юннатів Сіверщини».

Слідують і переклади книг, так «Rewilding horses in Europe» Лео Ліннартца та Рене Мейсснера і «The Aurochs» Вальтера Фріша в рамках проекту  “Переклад та видання літератури”. Чекайте на вихід з друку «The Aurochs.Born to be wild» групи авторів. Також на нашому сайті можна у вільному доступі ознайомитись з працею Рональда Вермейлена «Природний випас», що стало можливим за сприяння офісу радника з питань сільського господарства посольства Королівства Нідерландів в Україні.

В рамках проекту «Відродження та популяризації бортного промислу» планується на території Парку природи Беремицьке розвішання та заселення нових бортей, створення екостежок присвячених медоносам і опилювачам для проведення просвітницької роботи.

З настанням весни традиційно відновлюється активна діяльність за напрямком Посадка дерев в Парку природи “Беремицьке”. В цьому році особливий акцент буде приділено роботі над збільшенням різноманіття трав’яного покриву, зокрема проводитиметься робота з висадки первоцвітів, до якої ми запрошуємо долучитись всіх бажаючих.

Давайте разом збережемо природу для майбутніх поколінь

співпраця

Останні новини

14/04/2021

Світ завжди відкритий для нас: результати Конференції

Хочемо поділитися результатами Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Напрямки та перспективи розвитку Парку природи «Беремицьке»», що відбулась...
6/11/2020

Яблуневий сад в Беремицькому

Протягом багатьох років наш фонд веде активну діяльність щодо природних екосистем, які зазнали негативного впливу...
3/08/2020

Беремицьке минуле та сучасне

Rewilding (з англійської «re» – назад, «wild» – дикість) – це ідеологія, яка  передбачає повернення...
Scroll Up